Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 11.12.2018, 21:22

Красноградський районний Центр позашкільної освіти

Ми раді вітати Вас на сайті Красноградського районного Центру позашкільної освіти

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

www.mon.gov.ua

http://pedpresa.ua

Виховна робота

04.12.2018 року  у Красноградському РЦПО  відбувся ІІІ тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

На розгляд журі було представлено 23 роботи із них шість робіт членів наукових товариств РЦПО. Роботи 4-ох учасників конкурсу,  які посіли перші місця будуть направлені на участь у ІІ етапі конкурсу:  

• Бойко Аліна, учениця 9 класу, секція журналістики;

• Шило Анна, учениця 11 класу, секція мистецтвознавство;

• Семисал Катерина, учениця 10 класу, секція літературна творчість;

• Шолом Ніна, учениця 9 класу, секція соціологія.

Побажаємо їм успіхів.


23 листопада на базі Красноградського РЦПО, в зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору, було проведено тематичний захід «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни» з вихованцями старшої вікової категорії. Провела заняття Кірієнко Наталія Іванівна, керівник фізико-математичної школи «Лідер». Метою було поглибити знання дітей про роки голодомору в Україні та його наслідки для українського народу, виховували повагу до історичного минулого свого народу, який вистояв і проніс свої традиції через різні випробування.


13.11.2018 року в гуртку «Маленький розумник» було проведено

заняття – подорож «Здоровим бути – здорово» з дітьми молодшого шкільного віку», керівник гуртка Мерзлікіна С.В. Присутні були 23 гуртківця.
 
 

 

Осінні канікули 2018
 
На виконання плану роботи Красноградського районного центру позашкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік у закладі були проведені заходи у період осінніх канікул з 29.10.2018 по 03.11.2018:
- 29.10.2018 - відбулося свято-інсценізація «Halloween по-українськи» для дітей середнього шкільного віку. Усі весело грали в ігри, відгадували загадки, брали участь у надзвичайно цікавих конкурсах. Керівник гуртка Іванова А.Д. подбала про те, щоб діти не лише ознайомились з традиціями європейських країн, а й були приємно здивовані сюрпризним моментом свята - врученням подарунків;
- 30.10.2018 - керівники гуртків Сургай Є.І. та Піскунова Ю.С провели музичні ігри «Ми веселі та завзяті» для дітей дошкільного віку, де діти з великим задоволенням грали в різні рухливі ігри на свіжому повітрі;
- 31.11.2018 – Коваль А.О., керівник гуртка декоративно-образотворчого мистецтва провела годину творчості «Оберіг своїми руками». Діти поринули у дивовижний світ мистецтва, створювали за зразком обереги, які символізують щастя і добробут, чарівний предмет, що призначений захищати свого власника. У кінці творчої години діти презентували свої роботи;
- 01.11.2018 – керівник валеологічного гуртка Хінцинська І.М. провела майстер-клас на тему: «Виготовлення лепбуку «7 кроків до здоров’я». Діти ознайомились з історією виникнення лепбуку, вчились узагальнювати та робити висновки; розширили свої уявлення про здоровий спосіб життя, про навички, сприятливі для здоров’я. Вихованці на заході проявили самостійність та ініціативність, пізнавальні та інтелектуальні здібності;
- 02.11.2018 - керівник валеологічного гуртка Хінцинська І.М. провела майстер-клас на тему: «Віночок – народний символ України». На заході вихованці створювали віночок-оберіг, розповідали про символіку та значення кожної стрічки, квітки. В кінці майстер-класу діти із великим захопленням та піднесеним настроєм презентували та розповідали про свої віночки;
- 03.11.2018 - для юних інформатиків керівник математичного гуртка Кунгурцева Ж.Ф. провела та презентувала відеоподорож «Країна математики» (з використанням ІКТ);
- 03.11.2018 - Маркарян С.Ю. з дітьми середнього та старшого шкільного віку поринули у світ віртуальної подорожі «Світ математичних захоплень», де спілкувались мовою математики, відкривали її потаємні сторінки та ділились новими фактами з даної теми.
Канікули для дітей були веселими, корисними та пізнавальними.
   

План на осінні канікули 2018


01.11.2018 – керівник валеологічного гуртка Хінцинська І.М.провела майстер-клас на тему: «Виготовлення лепбуку «7 кроків до здоров’я».

Діти ознайомились  з історією виникнення лепбуку, вчились узагальнювати та робити висновки на тему «7 кроків до здоров’я»; розширили свої уявлення  про здоровий спосіб життя, про навички, сприятливі для здоров’я.
Вихованці на заході  проявили самостійність та ініціативність, пізнавальні та інтелектуальні здібності. Всі залишились задоволені роботою та отриманими результатами.

   


31 жовтня на базі Красноградського РЦПО Коваль Анастасія Олександрівна, керівник гуртка декоративно-образотворчого мистецтва згідно плану осінніх канікул, провела годину творчості «Оберіг своїми руками» .   Діти з великим задоволенням поринула у дивний світ декоративно-прикладного мистецтва, створювали за зразком обереги, які символізують щастя і добробут, чарівний предмет, що призначений захищати свого власника. В кінці творчої години діти презентували свої роботи.

  


29 жовтня   на базі Красноградського РЦПО   Іванова Анастасія Дмитрівна, керівник гуртка початкового технічного моделювання та народної творчості провела  свято-інсценізацію «Halloween по-українськи» для  дітей середнього шкільного віку.

Діти  весело  грали в ігри, відгадували загадки, брали участь у надзвичайно цікавих конкурсах «Мумія» та"Вечеря для чаклунки". 

Керівник гуртка, організатор  свята, подбала про те, щоб діти не лише ознайомились  з традицією свят англомовних країн, а й були приємно здивовані сюрпризним  моментом свята -  вручення  подарунків.


  


11.10.2018 р. на базі Красноградського районного центру позашкільної освіти з нагоди Дня захисника України, Чернятіна Анна Володимирівна, керівник гуртка «Цікава англійська», провела виховний захід у формі історичного калейдоскопу «Звитяги наших предків» (для дітей середнього шкільного віку).

Мета заходу: виховувати повагу до захисників української землі, до історичного минулого своєї держави; формувати почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.

На заході були присутні 15 вихованців. Діти з великою цікавістю та захопленням переглядали відеоролик «Нащадки козацького роду». У підсумку керівник гуртка використовуючи метод «Мікрофон»закріпила знання про: бойові мистецтва які є ефективним засобом духовного розвитку особи; про тих хто опановує ту чи іншу традиційну воїнську систему свого народу, може на генетично-енергетичному і клітинному рівні зрозуміти саму душу своїх дідів-прадідів, свій расово-етнічний архетипний світогляд, культуру, цивілізаційну місію.

 


4 та 5 жовтня 2018 року у рамках проведення Всеукраїнського уроку про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, присвяченого Всесвітньому дню тварин, у Красноградському РЦПО провели такі заходи:

-оформили колективний плакат "Захист братів наших менших", вихованці гуртка декоративно-образотворчого мистецтва, керівник Коваль А.О.;

-інтерактивне заняття «В гостях у пухнастика», вихованці гуртка народної творчості, керівник Бурлаєнко О.М.;

-доброчинна акція «Котика врятуй – дім подаруй», вихованці валеологічного гуртка, керівник Хінцинська І.М.

Під час проведення заходів діти охарактеризували етичне ставлення до тварин, не тільки до тих які мешкають поряд, а і до тих, які живуть в зоопарках, цирках, блукають вулицями…

Діти разом з керівниками гуртків з’ясували питання впливу людини на життя тварин і згадали одвічний заповіт із «Маленького принца» Антуана де Сент-Экзюпері «Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили..»

  

11 вересня 2018 року на базі Красноградського РЦПО відбулись батьківські збори у студії інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку «Радість».На зборах були присутні адміністрація закладу, керівники гуртків студії та батьки вихованців у кількості 34 осіб. З привітальним словом до присутніх звернулася директор О.І. Ігнатова. У своєму виступі вона висвітлила питання програмного та методичного забезпечення освітнього процесу. Організаційні питання з батьками вирішували куратор та керівники гуртків студії Батьки побачили, що ми відкриті до співпраці, включилися у планування та реалізацію спільних ідей. Батьківські збори пройшли у невимушеній, доброзичливій атмосфері.

 

День захисту дітей

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. У цей день у закладі позашкільної освіти проведено конкурсно-розважальну програму «Ми діти твої, Україно!» для дітей молодшого шкільного віку.  Захід складався з декількох локацій: «Творчої», «Дерево життя», «Ігрової». Діти із задоволенням брали участь у конкурсах та розвагах, мали змогу пофантазувати, повірити в те, що мрії здійснюються. На завершення провели танцювальний флеш-моб. Зі свята діти пішли з купою емоцій та солодощами!

 

 
21 травня 2018 року вихованці Красноградського РЦПО долучились до акції «Україна вишивана», яка проходила на Малій площі міста і була приурочена до Всесвітнього дня вишиванки. 
Керівники гуртків Бурлаєнко О.М., Шевченко Ю.В., культорганізатор Піскунова Ю.С. та заступник директора з НВР Єременко Т.В. разом з дітьми малювали елементи вишиванки які притаманні Одеській області. Маки, троянди, виноград гарно вплелись у загальну композицію і яскраво відобразили її історичні традиції.  
   

05.05.2018  о 13.15 на базі Красноградського РЦПО до відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні керівники гуртків Маркарян С.Ю. та Кунгурцева Ж.Ф. провели історичний відеоколаж «Пам'ять про війну. Мужність і відвага крізь покоління». На заході були присутні 25 вихованців середнього шкільного віку та гості. Діти на декілька миттєвостей подумки занурилися у воєнні будні покоління 40-х років…..  
07.05.2018 культорганізатор Красноградського РЦПО Піскунова Ю.С. разом з вихованцями старшого шкільного віку Вороною Данилом, Штанько Артемом і Маньковською Вікторією провели тематичну акцію «Привітай ветерана». У підготовці заходу взяли участь всі члени педагогічного колективу закладу.
Якименко Федір Максимович, ветеран війни, радо зустрів дітей у себе вдома, розповів про страшні часи окупації нашої землі нацистами, про визволення ціною багатьох загублених життів і про Перемогу, до якої всі йшли довгі роки. 
Федір Максимович подякував дітям за увагу і побажав молодому поколінню українців мирного неба.

 
   

Відповідно до затвердженого Міністерством освіти і науки України плану роботи НЕНЦ на 2018 рік  з 8 по 22 січня 2018 року Школою народних ремесел Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України була проведена виставка-конкурс «Український сувенір». У IІ віковій категорії (підлітки 12-16 років) Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» Дручек Владислав,  вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Красноградського районного центру позашкільної освіти Красноградської районної ради Харківської області, за роботу «Дощечка кухонна» посів І місце (96 балів).


Вихованці Красноградського РЦПО в квітні отримали такі результати:
- Когляк Поліна, 7 років, вихованка валеологічного гуртка, нагороджена Дипломом І ступеня районного етапу обласної виставки-акції «SOS-вернісаж, або друге життя сміття»;
- за участь  у районному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»: Шость Євген, вихованець  гуртка «Художня обробка деревини» - Диплом І ступеня; Тарасов Максим, вихованець  гуртка «Художня обробка деревини» - Диплом І ступеня; Єременко Артур, вихованець  гуртка «Художня обробка деревини» - Диплом І ступеня.
 

Весняні канікули 2017/2018 навчального року

На виконання плану роботи Красноградського районного центру позашкільної освіти на 2017/2018 навчальний рік, у закладі змістовно пройшли весняні канікули з 24.03.2018 по 31.03.2018:
- 24.03.2018 – керівник гуртка Маркарян С.Ю. провела пізнавальний конкурс «Математичними стежками» з дітьми середнього та старшого шкільного віку. Діти багато дізнались про математику, яка вчить мислити й разом з тим вселяє віру у безмежні сили людського розуму;
- 26.03.2018 – пройшов пісенний вернісаж «Весна-красна!», який керівник гуртка «Музика» Сургай Є.І. провела з вихованцями студії «Радість». Діти розвивали увагу, пам'ять, дикцію та моторику;
- 27.03.2018 - для дітей молодшого шкільного віку було організовано ігрову програму «Великоднє диво», яку провела Коваль А.О. В ігровій формі діти дізнались більше про свята, які наближаються та історію їх виникнення;
- 28.03.2018 – творчий колаж «Дерево життя» з вихованцями молодшого шкільного віку провела керівник гуртка «Декоративна скарбничка» Піскунова Ю.С. Діти із задоволенням працювали у групах, виконували завдання та вчились бути ввічливими;
- 29.03.2018 - інтелектуальний конкурс знавців англійської мови «Who knous English better?» для вихованців середнього шкільного віку провів Шевченко Ю.В.;
- 30.03.2018 – екологічну подорож «Збережемо первоцвіти» організувала Хінцинська І.М., метою якої було засвоєння вже вивчених технік, розвиток дрібної моторики, виховання любові до навколишнього середовища. У присутніх залишилась маса приємних вражень та гарних фотографій;
- 31.03.2018 – заключним заходом став інтелектуальний брейн-ринг «Математичний зорепад», який провела Кунгурцева Ж.Ф. з дітьми молодшого та середнього шкільного віку.
Також вихованці разом зі своїми керівниками організовували зустрічі за інтересами, чайні церемонії та Дні іменинника.
Весняні канікули пройшли цікаво і повчально.
 

18 березня 2018 року вихованці гуртка «Художня обробка деревини» Красноградського РЦПО Дручек Владислав, Клочко Віктор, Шость Євген, Дмитренко Микола та керівник Шевченко Юрій Васильович, стали лауреатами XVІІ Відкритого фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді.

Головним завданням фестивалю, який проводить Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, є залучення дітей до активної дослідницької і виконавської діяльності зі збереження звичаїв, обрядів, традицій, автентичного співу, національного вбрання та традиційних художніх ремесл.
Протягом чотирьох років наші вихованці беруть участь у фестивалі, а саме у конкурсі „Традиційні художні ремесла” у номінації «Різьблення». Надавши на розсуд членам журі 5 авторських робіт, діти виконували протягом трьох годин одну роботу на місці. З цим завданням вони впоралися на відмінно.
Результати конкурсу, які будуть оголошені 25 березня, всі чекають. А ми вітаємо наших вихованців та їхнього керівника і сподіваємось що і надалі вони будуть творчо працювати і відтворювати українське мистецтво.
 

 

21 лютого 2018 року Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» ХОР на базі ХНУ ім. В.Н.Каразіна провели відкриття ХІІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» у якій взяли участь діти з багатьох областей України. До цього заходу долучилась і делегація із Красноградського району. Участь у конференції взяли: Єременко Т.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Красноградського РЦПО та Собакар Віталій, учень 11 класу Красноградського НВК №2, вихованець гуртка «Медіа культура» Красноградського РЦПО, керівник Марущак О.Д.
У програмі коференції було: відкриття, пленарне засідання та робота секцій за напрямами. У секції «Духовні скарби мого краю» Собакар Віталій виступив із доповіддю «Вплив суспільно-історичних подій на процес формування ціннісних орієнтацій реципієнтів (на прикладі часопису Красноградщини)».
Цитуючи слова Панаса Мирного - «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування», - Віталій зауважив, що сьогодні важливо, щоб українська молодь мала свою життєву позицію, виражену у ставленні до держави, загальнолюдських і національних цінностей, української культури, народних традицій; саме ця обставина зумовила його досліджувати роль преси у національному самоусвідомленні жителів Красноградщини.
  
  

Результати участі вихованців Красноградського РЦПО у районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах за перший семестр 2017/2018 навчального року:

1.Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» - 2 Дипломи ІІ ступеня; обласний етап - Диплом ІІІ ступеня, Диплом І ступеня);

2. ІІ Всеукраїнський конкурс-виставка художніх творів дітей та молоді «GhildArt.org» - Диплом ІІІ ст., бронзова медаль;

3. Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання - Диплом І ст., Диплом ІІ ст., 2 Дипломи ІІІ ст.;

4. Обласна акція «Молодь за здоровий спосіб життя» - 2 Дипломи І ст., Подяка КЗ «ХОПДЮТ»;

5. Традиційна щорічна Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір» - Грамота за перемогу;

6. Обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція» - 2 Грамоти за активну участь;

7. Обласна виставка писанкарства «Різдвяна писанка» - 2 Подяки КЗ «ХОПДЮТ»;

8. Районна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» - Диплом ІІ ступеня відділу освіти;

9. І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН України - І місце секція «Українська література», два І місця секція «Українська мова», два І місця секція «Соціологія»;

10. Направили 9 робіт вихованців на участь у VІ Міжнародному конкурсі дитячого малюнку «Дружат дети на планете» - «О чем мечтают дети?» - результат очікується (березень 2018 року)


План виховної роботи 2017/1018

 

Зимові канікули 2017/2018

На виконання плану роботи Красноградського районного Центру позашкільної освіти на 2017/2018 навчальний рік, у закладі змістовно були проведені заходи у період зимових канікул з 30.12.2017 по 13.01.2018:

- 30.12.2017 - Кунгурцева Ж.Ф. з гуртківцями провели конкурсно-розважальну програму «Екскурсія по місту математичних фантазій» для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Вихованці активно брали участь в конкурсах, іграх, розвагах. Батьки та діти залишились задоволені;

- 02.01.2018 - керівник гуртка початкового технічного моделювання Приходько А. І. з вихованцями молодшого шкільного віку провела ігрову програму «Зимові пригоди». Завдяки старанню, активності, творчому мисленню, всі отримали гарні вироби та солодощі;

- 03.01.2018 - для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку було організовано калейдоскоп зимових розваг «Пригоди Фіксиків біля новорічної ялинки». Це свято було масовим, веселим, цікавим, всі залюбки брали участь у конкурсах, іграх, співали пісні та ставали в хороводи. Керівники подбали про те, щоб програма свята була цікавою не тільки дітям, а й дорослим. Завдяки організаторам у присутніх залишилась маса приємних вражень та гарних фотографій;

- 04.01.2018для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку керівник гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Коваль А.О. проводила вікторину «Таємниця різдвяної зірки». Захід був організований дуже вдало. Діти розвивали творче мислення, уяву, охайність. Залюбки виготовляли різдвяну зірку;

-05.01.2018 – Хінцинська І.М. запросила дітей у святкову майстерню «Історія ялинкових іграшок. Виготовлення новорічних прикрас». Захід був пізнавальним та продуктивним. Діти виготовляли новорічні прикраси, збагачували свої знання про новорічні та різдвяні свята, ділилися сімейними традиціями. Наприкінці свята отримали солодкі призи;

-09.01.2018 – вихованці були запрошені на новорічну вікторину «Зимовий калейдоскоп». На захід завітали діти дошкільного та молодшого шкільного віку. Всі присутні були в захваті від конкурсів та завдань, які підготувала керівник гуртка Сургай Є.І..

-10.01.2018 - творчу гру «Скарби дитячих мрій» провів керівник гуртка Шевченко Ю.В. з дітьми молодшого та середнього шкільного віку. Вихованці об’єдналися в команди і кожна повинна була знайти свій скарб. По завершенню всі залишились з гарними емоціями та новими знаннями;

-11.01.2018 - Хінцинська І.М. та Сургай Є.І. провели ігровий калейдоскоп «Новорічний настрій» для молодших школярів. Кожен вихованець зміг себе проявити та взяти участь у конкурсних завданнях, які були цікавими та змістовними;


  


04.01.2018 року з вихованцями гуртка «Юний ерудит» проведено заняття-подорож за темою : «Церемонія чаювання в різних країнах світу».Присутні вихованці 9- 10 класів в кількості 22 чоловік. Святкове чаювання з солодощами підняло настрій всім присутнім Новий рік – це свято, коли казка перетворюється на дійсність, а дива стають реальними. З 30 грудня 2017 року у Красноградському РЦПО розпочалися зимові канікули під час яких педагоги проводять заходи для дітей та молоді.

 

 

 

 

 

 


3 січня у закладі святкували Новий рік. Для дітей молодшого та середнього шкільного віку було організовано калейдоскоп зимових розваг «Пригоди Фіксиків біля новорічної ялинки». Це свято було масовим, веселим, цікавим. У ньому взяли участь 65 чоловік: діти, батьки, педагоги. Всі залюбки брали участь у конкурсах, іграх, новорічному флешмобі. Чарівною новорічною піснею традиційно привітала всіх Іллінічева Ірина, у гості до дітей завітали Дід Мороз і Снігуронька, рудий песик «Рижик» – символ 2018 року, працелюбні Фіксики із дитячого мультфільму. Педагоги подбали про те, щоб програма свята була цікавою не тільки дітям, а й дорослим. Завдяки організаторам: Єременко Т.В., Піскуновій Ю.С., Маркарян С.Ю., Хінцинській І.М., Кунгурцевій Ж.Ф., Сургай Є.І., Коваль А. О., Приходько А.І., Шевченку Ю.В. у присутніх залишилась маса приємних вражень та гарних фотографій на пам'ять.

                           


27 грудня 2017 року в приміщенні міської ради відбулося свято - Головна ялинка для учнівської молоді, лідерів учнівського та студентського самоврядування. 

Обдаровані лідери, які протягом року своїми здобутками в галузі освіти, науки, спорту, художньо-естетичної творчості прославляли місто, переможці обласних олімпіад, Всеукраїнських і міжнародних конкурсів отримували свої нагороди. 

Від Красноградського РЦПО Подяками та солодкими подарунками були нагороджені Марків Юлія, член творчого об'єднання «Основи учнівського самоврядування» та вихованка гуртка «Цікава англійська» Малярчук Поліна.                   

Зі словами привітання до присутніх звернувся міський голова Володимир Максим, який висловив упевненість, що незабаром настане такий час, коли саме ці діти будуть керувати підприємствами, стануть відомими науковцями, знамениті далеко за межами Красноградського району. 

Заступник міського голови Єніна Катерина побажала всім добра, миру, творчої наснаги та нових перемог.

 


08.12.2017 року на базі Красноградського РЦПО, у рамках проведення тижня права, відбулась «Правова вікторина» за участю учнів старшого шкільного віку багатопрофільного ліцею (9-11 класи) та гуртківців ТО «Основи учнівського самоврядування» й гуртка «Пізнай себе».

На заході були представлені дві команди «Феміда» та «Рубікон», які взяли участь у конкурсах: «Інтелектуальний штурм», «Юридична консультація», «Подорож в минуле», «Чорний ящик», «Літературно-правовий» та «Юридичний рахунок». Підраховували бали журі – вчитель історії і права багатопрофільного ліцею Шевчун О.В., керівник ТО «Основи учнівського самоврядування» Ігнатова О.І.

Кожна команда показала зразкові знання з питань правової освіти, учні поповнили скарбничку власного досвіду, переглянули відеоролики на дану тематику, обговорили власні емоції від проведеної вікторини за чашкою запашного чаю зі смаколиками.

 

 

 


 

11.11.2017

Вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Красноградського РЦПО Дручек Владислав, керівник Шевченко Юрій Васильович, взяв участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі-виставці художніх творів дітей та молоді «GhildArt.org», який проводив Університет імені Бориса Грінченка (м.Київ).

На конкурс було подано роботу «Птах Фенікс» у номінації «Декоративно-прикладні техніки (різьблення)» у «Юнацькій» лізі.

Організатори конкурсу належно оцінили майстерність маленького художника-різьбляра - Дручек Владислав став Лауреатом конкурсу, нагороджений Дипломом ІІІ ступеня та бронзовою медаллю.

А також Дипломом нагороджено Красноградський РЦПО за високий рівень підготовки учасників конкурсу.

Щиро вітаємо переможця та його керівника і сподіваємось що і надалі вони будуть творчо працювати і відтворювати українське мистецтво.

 

Осінні канікули 2017

На виконання плану роботи Красноградського районного Центру позашкільної освіти на 2017/2018 навчальний рік, у закладі керівниками гуртків були проведені заходи у період осінніх канікул з 21.10.2017 по 28.10.2017:

- 21.10.2017 Маркарян С.Ю. з дітьми середнього та старшого шкільного віку вела сократівську бесіду «Серенада математиці», де вихованці спілкувались мовою математики, відкривали її потаємні сторінки та ділились новими фактами з даної теми;

- 23 та  28.10.2017 - конкурс  комп’ютерних презентацій «Я малюю світ у майбутньому» та тематичний щоденник «Ми – українці» для юних інформатиків провела керівник гуртка Кунгурцева Ж.Ф.;

- 24.10.2017 молодших школярів та дошкільнят керівник гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Шевченко Ю.В. запросив у художню майстерню «Дитячі абстракції». Малеча із задоволенням поринула у дивний світ мистецтва;

- 25.10.2017 – молодий спеціаліст, керівник гуртка юних квітникарів аранжувальників Коваль А.О., з вихованцями молодшого шкільного віку провела ігрову екопрограму «Знавці природи»;

- 27.10.2017 - керівник гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Бурлаєнко О.М. н

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • Позашкільна освіта
  • УДЦПО
  • Міністерство освіти і науки України
  • Інститут модернізації змісту освіти
  • Департамент науки і освіти

  • Copyright MyCorp © 2018
    Конструктор сайтів - uCoz