Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 15.11.2018, 21:34

Красноградський районний Центр позашкільної освіти

Ми раді вітати Вас на сайті Красноградського районного Центру позашкільної освіти

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

www.mon.gov.ua

http://pedpresa.ua

Сторінка психолога

14.11. 2018 року відбулося РМО заступників з виховної роботи, де висвітлювали питання співпраці батьків, педагогів та учнів.
Практичний психолог Нев'якіна Н.В. виступила з презентацією на тему: «Педагогіка партнерства: спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками». Були надані рекомендації та практичні вправи для впровадження.
  

7 листопада 2018 року Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» проведено практичний семінар «Упровадження здоров'язбережувальних технологій в освітній процес Нової української школи», на якому була присутня практичний психолог Красноградського РЦПО Нев'якіна Н.В. Також учасники семінару мали можливість відвідати майстер-класи та отримати практичний досвід роботи з питань формування здорового способу життя учасників освітнього процесу.


Формування у гуртківців почуття патріотизму, національної самосвідомості й гідності; дбайливого ставлення до рідної мови, культури, традицій; відповідальності за природу рідного краю є пріоритетним завданням позашкільної освіти.

Саме в жовтні, коли ми відзначаємо День захисника України, козацтва та тисячолітніх християнських традицій проведено анкетування зі старшокласниками гімназії «Гранд» «Я - громадянин України», з метою підвищення рівня психологічної культури в контексті національно-патріотичного виховання, набуття патріотичного досвіду, поширення інформації про досягнення наших співвітчизників та їх внесок у скарбницю світової цивілізації.

  


12.09.2018 року в Красноградському РЦПО у рамках тижня протидії булінгу проведено заняття з елементами тренінгу для гуртківців середнього шкільного віку «Я маю право», з метою вироблення нульової толерантності до проблеми булінгу, розвитку співчутливого ставлення до жертв насилля та формування навичок надання й отримання допомоги потерпілим. Під час заняття були використані такі методи роботи як: відеотайм, робота в групах, рефлексія. Вихованці творчого об'єднання «Основи учнівського самоврядування» ознайомилися з теоретичною частиною теми, видами булінгу та новою формулою «stop-talk-walk», яка допоможе попередити конфліктні ситуації та прояви протиправної поведінки в дитячому колективі.

     


12.06.2018 о 10.00 на базі Красноградського багатопрофільного ліцею для дітей старшого шкільного віку (8-10 класи) буде проведено профорієнтаційну гру-квест "Професії майбутнього". Відповідальна Нев'якіна Н.В.


20.04.2018 року відбувся заключний ІІІ етап проекту «Be profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді». Фонд «Професійний розвиток Харкова» під патронатом Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ організував для освітян Харківщини та Запоріжжя форум для обговорення підсумків реалізованої Програми та інформування спільноти про наявність ефективних і дієвих методів професійної підготовки учнів.

На заході практичний психолог Нев'якіна Н.В. взяла участь у таких інформаційних блоках:

 • Конфлікти: сучасний підхід до їхнього вирішення;
 • Вчимося говорити цікаво;
 • Навички майбутнього: що треба розвивати вже сьогодні? (зустріч з успішними підприємцями)

Після панельної дискусії відбулося вручення сертифікатів учасника та «Практичного порадника з профорієнтаційної роботи» (збірки надрукованих матеріалів, які були проведені під час сімейного табору).

  

 

З 22.03.2018 по 25.03.2018 року відбувся ІІ етап проекту «Be profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді» виїзний профорієнтаційний сімейний табір (70 сімей та 20 освітян), який проходив у місті Харкові в приміщення готелю «Меркурій».
Від Красноградського РЦПО були присутні: практичний психолог, педагоги, батьки, вихованці: Нев'якіна Н.В., Шевченко Ю.В., Черчович Н.А., Черчович О. 
та Шость Є. 
Фонд «Професійний розвиток Харкова» під патронатом Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ організував для освітян та сімей області цікаві зустрічі з успішними людьми, екскурсії до місцевих підприємств та компаній. Дуже вдало була підібрана форма роботи, як «Лабораторія майбутнього», де батьки і підлітки отримали новий досвід в якості дослідників та співробітників лабораторії, взяли участь у лекціях, різноманітних тренінгах, квестах, практичних вправах та вечірніх конкурсах.
Із групами учасників працювали тренери-фахівці із неформальної освіти  та освітяни, які отримали методики під час методологічного семінару. 
Самі цікаві тематики заходу: командоутворення, запобігання соціальних стереотипів та батьківських установ на вибір дитини, ключові компетенції майбутнього, професій 5 сфер за методикою Клімова,  коучинговий підхід до родинного виховання, «Світове кафе».
Спасибі GIZ за цікавий, потрібний, змістовний, неперевершений захід, який перевернув   стереотипи вибору професій наших дітей, допоміг родинам по іншому побачити нові можливості та горизонти професій майбутнього. 
Можу із впевненістю сказати: " Експеримент вдався!"
          

 

15.03.2018 року в Красноградському РЦПО відбувся профорієнтаційний захід із залученням провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Гнатенко Людмили Петрівни, учнів старшого шкільного віку багатопрофільного ліцею, навчально-виховного комплексу (ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти) №2 та вихованців фізико-математичної школи «Лідер».

Людмила Петрівна розповіла про соціальні послуги служби зайнятості учнівській молоді, ринок праці нашого регіону, on-line профорієнтаційне тестування за методикою «Magellano Універсисет», визнаною в Європі професійно адаптованою і сертифікованою в Україні, яка допомагає визначитися з вибором вищої освіти.

Практичний психолог закладу Нев'якіна Н.В. провела з учнями відеотайм, роботу в групах про конкурентоспроможність спеціалістів деяких професій у майбутньому, творчу вправу на взаємодію та навички командної роботи.

Також вихованка творчого об’єднання «Основи учнівського самоврядування» Марків Юлія поділилася особистим досвідом своєї моделі впровадження професійного самовизначення та представила презентацію «Вибір професії – вибір життя».

За результатами дистанційного конкурсу «Освітній Оскар – 2017», який проходив у м. Києві, практичний психолог Нев'якіна Н.В. отримала Грамоту ЛАУРЕАТА у номінації «Шкільні психологи» за розробку «Програма розвитку «Школа ЛІДЕРІВ».

 

 


16.01.2018 року відбулося РМО психологічної служби.

Практичним психологом закладу була проведена інтерактивна вправа за темою: «Складання програми психологічного дослідження. Робота в групах» Психологи розробляли програму психологічного дослідження пошуку та підтримки обдарованих учнів, по виявленню дітей «групи ризику» та готовність педагогів до інноваційної діяльності. Дослідження пропонували скласти за таким алгоритмом:

 • назва методики;
 • джерело;
 • мета;
 • для вирішення яких завдань використовується;
 • категорія учасників дослідження.


04.01.2018 року при проведенні практичного заняття по самоосвітній діяльності керівників гуртків-початківців та керівників гуртків-фахівців практичним психологом були проведені анкетування: «Мотивація професійної діяльності» та «Здатність педагогів до інноваційної діяльності», з метою допомоги прогнозування подальшої роботи, підвищення професійного та науково-методичного рівня керівників гуртків.

 


08.12.2017 року провели Годину психолога присвячену вивченню прав людей згідно з Конвенцією ООН про права дитини у світі і Конституцією України.

Гуртківці прокоментували надані проблемні ситуації, спробували надати юридичну консультацію, створити алгоритм необхідної допомоги враховуючи отриманий досвід.

Також був проведений відеотайм на тему: «Права дітей».

З метою виховання почуття співпереживання, стурбованості долею невинних жертв тоталітарного режиму – злочину проти людяності,

 

 

24.11.2017 року психологом Красноградського РЦПО з дітьми старшого шкільного віку була проведена групова консультація на тему: «Втрачене дитинство – втрачене життя в далекому минулому 32-33 років». Відбулося обговорення про трагічні уроки історії – голодомор в Україні. Гуртківці поділилися спогадами бабусь та дідусів, які пережили важку сторінку свого життя, акцентували увагу на сміливому чині Людей Правди та особливостях їх внеску у викриття злочинів; долучилися до акції «Запали свічку пам'яті».

  

 


18.10.2017 року з учнями молодшого шкільного віку гуртка «Цікава англійська» було проведено заняття з корекції емоційної сфери на тему: «Мої емоції». Заняття проводилося з метою підвищення адаптаційних функцій гуртківців, зняття емоційного напруження після шкільних уроків. Діти навчилися спостерігати за своїми емоціями, проявляти їх, корегувати за допомогою арт-терапії.


З метою підвищення адаптаційних можливостей організму вихованців Красноградського РЦПО 15.09.2017 року практичним психологом закладу Нев'якіною Н.В. була проведена групова консультація для керівників гуртків на тему: «Впровадження у практику навчально-виховного процесу методів стимулювання позитивної мотивації до навчання у гуртківців»

 


 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
 • Позашкільна освіта
 • УДЦПО
 • Міністерство освіти і науки України
 • Інститут модернізації змісту освіти
 • Департамент науки і освіти

 • Copyright MyCorp © 2018
  Конструктор сайтів - uCoz