Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 11.12.2018, 21:29

Красноградський районний Центр позашкільної освіти

Ми раді вітати Вас на сайті Красноградського районного Центру позашкільної освіти

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

www.mon.gov.ua

http://pedpresa.ua

Методична робота

26 жовтня на базі Красноградського РЦПО  проведено панораму  майстер-класів з використанням інноваційних форм роботи.
Мета майстер-класів: обмін досвідом роботи  педагогів, які творчо працюють використовуючи  інноваційні технології, поширення успішного досвіду; стимулювання професійного зростання педагогів.
У заході взяли участь керівники гуртків:
Хінцинська Ірина Миколаївна,  керівник валеологічного гуртка  показала майстер-клас на тему: «Лепбук».
Іванова Анастасія Дмитрівна, керівник гуртка початкового технічного моделювання та народної творчості, презентувала технологію колективної творчої справи у створенні колективного творчого панно «Розфарбуй осінь». 
Коваль Анастасія Олександрівна, керівник гуртка декоративно-образотворчого мистецтва, показала  майстер-клас на тему: «Малювання осіннього пейзажу відбитками листя».
Бурлаєнко Олена Миколаївна, методист презентувала  творчу  галерею  майстер-класів:
«Нетрадиційні техніки малювання фарбами», «Аплікація. Айріс-фолдінг», «Композиція зі стрічок. Канзаши», «Ліплення солоним тістом, пластиком, мастикою», «Композиції з різного матеріалу». 
  Марущак Ольга Дмитрівна, методист  провела  відкритий мікрофон, де кожен керівник гуртка розробляв власні, короткотривалі проекти щодо використання інновацій у роботі гуртка.
  
 
 

 

До 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського
«Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний…» Ці мудрі слова належать Василю Сухомлинському, корифею української педагогіки, гуманісту, неперевершеному знавцеві дитячих і вчительських сердець, який направду залишив людству величезний педагогічний і науковий спадок.
23.10. 2018 року в Красноградському РЦПО відбулася конференція на тему: «Підготовка педагога ХХІ століття крізь призму ідей Василя Сухомлинського.
У плані проведення конференції: перегляд та обговорення відеофільму «Сонце Сухомлинського»; флеш бук - презентація творчої спадщини Василя Олександровича; виступи керівників гуртків «Впровадження в практику роботи ідей із «Сто порад учителеві»; виступ директора О.І.Ігнатової, яка нагороджена Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський»
Неоціненна спадщина велетня педагогічної думки була і залишається джерелом інноваційних ідей для для освітнього процесу в закладах освіти.
  

11 жовтня 2018 року у Красноградському РЦПО відбулося засідання школи молодого керівника гуртка з проблеми: «Формування інноваційної культури педагога-позашкільника».

На методичному заході молоді фахівці отримали теоретичні знання та практичні вміння з організації освітнього процесу в групах відповідно до вимог Базового компонента позашкільної освіти та чинних програм.

Заняття проходило у формі ділової гри, де кожен з учасників розробляв власні, короткотривалі проекти щодо використання інновацій у роботі гуртка.


Традиційно, на початку навчального року в Красноградському РЦПО відбулося серпневе засідання педагогічної ради у формі круглого столу.

На педагогічній раді було розглянуто та обговорено низку важливих питань зокрема: звіт про результати діяльності Красноградського РЦПО у 2017/2018 навчальному році та окреслено завдання на новий 2018/2019 навчальний рік; про підвищення рівня професійної компетентності педагога-позашкільника шляхом модернізації методичної роботи; про становлення та розвиток виховної системи РЦПО: цінності і пріоритети; про дотримання єдиних вимог Інструкції з ведення ділової документації в закладі позашкільної освіти; про взаємодію сім’ї та закладу позашкільної освіти: проблеми, перспективи та пріоритети співпраці; про погодження плану роботи Красноградського РЦПО на 2018/2019 навчальний рік.
Атмосфера роботи педагогічної ради була робочою та дружньою.
Кожен мав змогу висловити свої ідеї та побажання, обговорити їх з колегами – а найкращі пропозиції були озвучені та прийняті до уваги адміністрацією закладу.

17.05.2018 року проведена оперативна методична нарада «Підсумки видавницької діяльності педагогів».
18.05.2018 року проведено засідання методичного об’єднання керівників гуртків Красноградського районного центру позашкільної освіти для керівників гуртків-майстрів, керівників гуртків-фахівців, керівників гуртків-початківців. Форма проведення – конференція за темою: «Моніторинг фахового розвитку педагогів позашкільного закладу в міжатестаційний період».
 

22.03.2018 року в Красноградському районному центрі позашкільної освіти проведено засідання атестаційної комісії №3 з розгляду питань:

1.Комплексна оцінка рівня педагогічної керівника гуртка Маркарян Світлани Юріївни.

2. Комплексна оцінка рівня педагогічної майстерності керівника гуртка Марущак Ольги Дмитрівни.

3. Комплексна оцінка рівня педагогічної майстерності керівника гуртка

Єременко Тетяни Володимирівни.

  1. Підбиття підсумків атестації педагогічних працівників у 2017/2018 навчальному році.

Ухвалили:

1.Маркарян С.Ю., керівник гуртка. Відповідає займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня при відділі освіти Красноградської районної державної адміністрації Харківської області про підтвердження педагогічного звання «керівник гуртка-методист».

2. Марущак О.Д., керівник гуртка. Відповідає займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня при відділі освіти Красноградської районної державної адміністрації Харківської області про присвоєння педагогічного звання «керівник гуртка-методист».

3. Єременко Т.В., керівник гуртка. Відповідає займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня при відділі освіти Красноградської районної державної адміністрації Харківської області про підтвердження педагогічного звання «керівник гуртка-методист».

  

 

04.01.2018 року з метою поглиблення знань керівників гуртків фахівців та керівників гуртків-початківців проведені:-методична оперативна нарада «Роль самоосвіти у формуванні професійної компетентності педагога позашкільного закладу»;- практичне заняття з питання планування роботи та оформлення документації з самоосвіти на ІІ семестр 2017/2018 навчального року;-тестування педагогів «Самоосвіта», анкетування «Мотивація професійної діяльності» , анкетування «Здатність педагогів до інноваційної діяльності».Були присутні 14 педагогів.

 

  


20 грудня 2017 відбулося засідання школи молодого керівника гуртка Красноградського РЦПО. Захід було проведено у формі ділової гри. Молоді фахівці, об’єднавшись у пари, створювали ескіз–проект особистісно орієнтованого заняття з використанням інноваційних методів, прийомів, вправ відповідно до кожного етапу заняття. Під час гри були створені умови для діалогічного спілкування між учасниками, для поглиблення їхніх теоретичних та практичних знань, для обміну досвідом роботи між керівниками гуртків. Теоретичний і практичний матеріали відповідали завданням нової української школи.

 

 


06.12.2017 року у Красноградському РЦПО відбувся ІІІ тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. На розгляд журі було представлено 22 роботи. П’ять робіт членів наукових товариств РЦПО, які посіли призові місця, будуть направлені на участь у ІІ етапі конкурсу. Побажаємо їм успіхів!


 

 


24 жовтня  2017 року у Красноградському РЦПО відбулося чергове засідання школи молодого керівника гуртка на тему: «Теоретичні аспекти професійної адаптації особистості молодого педагога»». Засідання проводилось у формі круглого столу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Єременко Т.В. виступила з питанням «Сучасний погляд на освіту. Проблеми та перспективи».У ході виступу Тетяна Володимирівна торкнулася розв’язання першочергових проблем: подолання труднощів, з якими зустрічається молодий керівник гуртка; вироблення вміння планувати і проводити заняття; навчання молодих керівників гуртків самоаналізу проведених занять. З питанням «Усвідомлення своєї діяльності в системі позашкільної освіти як шлях професійного й особистісного зростання», виступила методист Марущак О.Д.Молодим спеціалістам була надана допомога у підборі відповідної фахової та дидактичної літератури з проблеми роботи закладу; підтримка їх творчої наснаги. В період між за засіданнями особлива увага приділяється організації взаємовідвідування занять, стажуванню молодих педагогів, яке здійснюється під керівництвом наставників із числа досвідчених працівників. Педагогічне наставництво дає змогу управляти становленням молодих педагогів, сприяє розвитку їх професійних якостей, набуттю педагогічної майстерності.

 


Згідно з планом роботи 31.08.2017 було проведено засідання настановної педагогічної ради на 2017/2018 навчальний рік. Були присутні всі члени педагогічного колективу .Розглядались наступні питання:          1.Про результати діяльності Красноградського РЦПО у 2016/2017 навчальному році та шляхи вирішення завдань розвитку закладу в 2017/2018 навчальному році. Пріоритетні завдання педколективу щодо створення інноваційного освітнього простору Нової Української школи. 

2.Про організацію методичної роботи в сучасному позашкільному навчальному закладі: виклики сьогодення, професійний стандарт, вектори розвитку  

3.Виховна система позашкільного навчального закладу: традиції та інновації. Шляхи реалізації в РЦПО Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.  

4.Про дотримання єдиних вимог Інструкції з ведення ділової документації в ПНЗ.  

5.Про взаємодію сім’ї та позашкільного навчального закладу як основи розвитку особистості.

 6.Про погодження плану роботи Красноградського РЦПО на 2017/2018 навчальний рік.

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • Позашкільна освіта
  • УДЦПО
  • Міністерство освіти і науки України
  • Інститут модернізації змісту освіти
  • Департамент науки і освіти

  • Copyright MyCorp © 2018
    Конструктор сайтів - uCoz